O mnie

psycholog dziecięcy WrocławPsycholog dziecięcy Wrocław
Jestem doświadczonym psychologiem dziecięcym, terapeutą i trenerem rodziców. Ukończyłam psychologię kliniczno-wychowawczą dzieci i młodzieży na Uniwersytecie Wrocławskim. Umiejętności w zakresie terapii dzieci i młodzieży zdobywałam w ramach kursów: Terapia Poznawczo-Behawioralna Dzieci i Młodzieży, 2-letni cykl szkoleniowy w konwencji psychoterapii Gestalt, Studium Socjoterapii, Profilaktyki i Promocji Zdrowia. Ukończyłam także szkolenie z Terapii Systemowej Rodzin. Od ponad 10 lat zajmuję się problematyką rozwoju i wychowania dzieci i młodzieży. Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w poradniach psychologiczno-pedagogicznych, ośrodku wczesnej interwencji, domu dziecka, placówkach oświatowych. Oferuję pomoc psychologiczną dzieciom i młodzieży do 15 roku życia oraz ich rodzicom. Specjalizuję się w prowadzeniu indywidualnej terapii z dziećmi z zaburzeniami emocjonalnymi i problemami w zachowaniu.

Udzielam konsultacji wychowawczych, ogromną satysfakcję daje mi kontakt z rodzicami i towarzyszenie im w budowaniu relacji rodzic-dziecko. Mam wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu warsztatów umiejętności wychowawczych, jestem trenerem Treningu Skutecznego Rodzica T.S.R. wg metody Thomasa Gordona.

W praktyce zawodowej kieruje się wymogami przyjętymi przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Osobom, które się do mnie zgłaszają zapewniam pełną dyskrecję. W swojej pracy postępuję zgodnie z Kodeksem Etyczno-Zawodowym Psychologa i Kodeksem Etycznym Psychoterapeuty. W celu zapewnienia wysokiej jakości usług regularnie korzystam z superwizji u certyfikowanego superwizora PTP.